Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Grzejnik przypodłogowy

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczoweGrzejniki do ogrzewania przypodłogowego wykonane są z miedzi i aluminium, są grzejnikami konwekcyjnymi czyli oddają ciepło do przepływającego przez nie powietrza wyłącznie przez konwekcję, gdyż obudowa nie bierze udziału w procesie wymiany (jest zimna). Element grzejny wykonany jest z rury miedzianejfi 22mm o długości 2650mm na której osadzonych jest 500 radiatorów o wymiarze 50x70mm, z kołnierzem tworzącym tzw. układ rura w rurze. Kliknij na zdjęcie obok aby powiększyć.

Wydajność

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Tak wykonany element grzejny charakteryzuje się bardzo małą pojemnością wodną (ok.0,3 l/m) maksymalnym przepływem i minimalną bezwładnością cieplna tzn.momentalnie reaguje na sygnały sterujące układem CO, oraz minimalną masą 1kg/1mb grzejnika.Elementy grzejne można łączyc w układzie grzejnym równolegle bądz szeregowo. Można je również przecinac w dowolnym miejscu w zależności od potrzeb montażu. Kliknij na zdjęcie obok aby powiększyć.

Zaleta

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Ważną zaletą układu grzejnego jest to, że działa również gdy jest zapowietrzony i wymaga zastosowanioa spadków na elementach grzejnych. Zastosowanie rur miedzianych fi 22mm na elementy grzejne obniża drastycznie opory hydrauliczne instalacji wpływając znacząco na szybkosć przepływu czynnika grzejnego, co pozwala uniknąć zjawiska kawitacji ( wyrywanie czasteczek materiału pod wpływem prędkości przepływu) oraz zapewnia bezszelestna pracę układu. Kliknij na zdjęcie obok aby powiększyć.

Obudowa

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Grzejnik znajduje sie 5 cm nad podłogą, a budowa może być wykonana w kolorze i deseniu podłogi lub każdym innym. Ma wysokość 22 cm od podłogi i szerokość 7,5 cm. Tworzy tzw. komin. Przez zastosowanie elementów grzejnych na całej ścianie lub kilku tworzy się optymalny rozkład temperatur w pomieszczeniu. Kliknij na zdjęcie obok aby powiększyć.

Heizer-Co

 • ul. Wróblewskiego
 • 41-106 Siemianowice Śląskie.
 • tel. 667-036-228
 • heizer-c0@hotmail.com
 • img1

  img2

  img3

  img4